Oturum aç
Ürünlerimiz

Ürünlerimiz

Beslenme profili

Özel olarak geliştirilen bodykey™ ürünleri bodykey™ programının önemli bir parçasıdır. Sunulmakta olan çok çeşitli üstün kalitede anlık yemekler, çaylar ve gıda takviyeleri planınızı desteklemek üzere size - her yerde, her zaman kolaylık ve zindelik verecektir. Bunların tamamı sıkı Nutrilite Sağlık Enstitüsü kurallarına uygun olarak geliştirilmiştir. Bu nedenle sadece Nutrilite Sağlık Enstitüsü’nün onayladığı tatlandırıcılar içerdiğinden, yapay renklendiriciler vb. içermediğinden emin olabilirsiniz.

bodykey by NUTRIWAY™ anlık yemek ve içecekleri

Toz Karışımlar   

Günün her saatinde anlık bir yemek için vanilyalı ve ya kakaolu toz karışımını bodykey by NUTRIWAY shaker içinde yarım yağlı sütle karıştırın. Bu plana sadık kalırken zevkle tüketebileceğiniz lezzetli bir içecektir.

bodykey toz karışımlar ve bileşenleri hakkında daha fazla bilgi için www.amway.com.tr.

Barlar   

Barların besin değeri yüksektir ve hareket halindeyken bodykey by NUTRIWAY™ programına bağlı kalmanın kolay ve hızlı bir yolunu sunarlar. Kırmızı meyve veya çikolata aromalı bu barlar size kilo kontrol yolculuğunuzu riske atmadan ihtiyacınız olan enerjiyi sağlar.

bodykey Barlar ve bileşenleri hakkında daha fazla bilgi için www.amway.com.tr.

Bitki Çayı

Sağlıklı bir kiloyu sürdürmeye çalışırken en çok göz ardı edilen faktörlerden biri de yeterli su tüketimidir. Limon otu, yeşil çay ve ısırgan otu yapraklarından yapılan bodykey bitki çayı işte bu düşünceyle tasarlandı. bodykey by NUTRIWAY bitki çayı yeterli miktarda su tüketmenizi sağlayacak dinlendirici bir yöntemdir.

Önerilen destekleyici ürünler

Natural Opuntia Fibre Complex

’’Opuntia kaktüsünden elde edilen %100 doğal lif özütü esas alınmıştır.

NUTRIWAY™ Glucomannan

NUTRIWAY™ Glucomannan sizin kilo yönetimini kontrol altına almanıza ve aşırı yeme dürtüsüyle savaşmanıza yardım edebilir. Tüketildiği zaman Glucomannan su çeker ve jele dönüşür ve bu jel mideyi kısmen doldurur. Tokluk hissi duymanızı sağlar ve size porsiyon büyüklüğünü kontrol etme gücü verir. İşin sırrı doğal bileşen glucomannan’dadır. Bu doğal besinsel lif Konjac Kökünden çıkarılmıştır. Glucomannan her tip diyetle uyumludur ve bodykey by NUTRIWAY™ programını takip eden herkese önemle önerilir.

Beslenme profilinize bağlı olarak Opuntia Fiber Complex veya Legume Complex ile birleştirin.

Önerilen NUTRIWAY™ gıda takviyeleri

NUTRIWAY™ markası size ve ailenize zindeliğinizi optimize edecek ve her yaşam aşamasında besin ihtiyaçlarını karşılayacak çok çeşitli takviye edici gıda ürünleri sunmaktadır. Tüm NUTRIWAY™ ürünleri sürdürülebilir yöntemlerle yetiştirilen bileşenlerden türetilen üstün kalite bitki konsantrelerinden üretilmiştir. Bu konuda kapsamlı araştırmalar yapılarak NUTRILITE Sağlık Enstitüsü tarafından kanıtlanmış bilimsel bulgulara dayanan etkili besin öğeleri ve bileşen kombinasyonları elde edilmiştir.

Düzenli ve dengeli yemek yemiyorsanız size beslenmenizi bir multivitamin multimineral takviyesi ile desteklemenizi öneririz. Böylece muhtemel besin elemanları açığınızı telafi edecek ve yüksek düzeyde besin elemanı sağlamış olacaksınız.

NUTRIWAY™ ürünleri hakkında daha çok şey öğrenmek ve sipariş vermek için lütfen şu linki ziyaret edin: Nasıl Satın Alacaksınız sayfası. Oradan NUTRIWAY™ ürünlerinin sipariş edilebileceği bir web sitesine yönlendirileceksiniz.