Oturum aç
Nasıl işliyor

bodykey by NUTRIWAY™ kilo kontrol programı nasıl çalışıyor

Vücudunuzun gerçek kilo kontrol potansiyelini keşfedin. bodykey by NUTRIWAY’e başlamak çok kolay™ – şöyle başlayacaksınız

Koşullara uygun muyum?

Vücut Kitle İndeksiniz (VKİ) boyunuza göre sağlıklı bir kiloda olduğunuzu saptamak için kullanılan bir ölçüdür. VKİ’niz bodykey by NUTRIWAY™ programı koşullarına uygunluğunuzu saptamamıza yardım edecek ve katılmadan önce doktora danışmanız gerekip gerekmediğini belirleyecektir. VKİ’ niz 30’ un üzerindeyse durum bu şekilde olacaktır, bu nedenle tam olarak VKİ’ nizi hesaplamak için bu kolay aracı kullanın.

Küçüklerin bodykey programına katılmasına izin verilmemektedir. Hamileyseniz veya bebek emziriyorsanız sağlık nedenleriyle doktorunuzun rızasını almadıkça bodykey programına katılamazsınız.

Halen bir bodykey Kiti satın aldıysanız ürünün muhtemel iadesi için lütfen Amway Serbest Girişimciniz ile temas kurun veya doktorun rızası olduğunu teyit edin.

Genetik Testimiz

Bilimsel araştırmalar, örneğin ikiz aile araştırmasına göre(Robitaille, 2003) DNA’nız vücudun farklı tipte beslenme ve egzersize nasıl karşılık verdiğini açıklayan bilgiler içermektedir. Çağdaş Genetik Testimiz bodykey by NUTRIWAY™ programının önemli bir parçasıdır. Bu test benzersiz genetik kodunuzu ortaya çıkaracak ve sizin için en etkili kilo kontrol planını tasarlarken anahtar rol oynayacaktır. Genetik Test Seti içinde DNA örneğinizi nasıl alacağınızı ve adresi set üzerinde yazılı olan işbirliği yaptığımız laboratuara nasıl göndereceğinizi açıklayan takibi kolay bir talimat bulacaksınız.

Planımı Tasarla

Kişisel tercihlerinizin, alışkanlıklarınızın ve davranışlarınızın anlaşılması kişisel yaşam tarzınıza daha içerden bakmamıza yardım edecektir. Planımı Tasarla sizi tanımak için beslenme uzmanları ve fitnes uzmanlarını kapsayan bir grup yetenekli uzman tarafından geliştirildi. Online form ile bize istenilen bilgileri vermeniz yeterlidir. Bu bilgilerden hareketle, bir grup yetenekli uzman belirlenen ihtiyaçlarınızı karşılayan ve hoşunuza giden gıdalara ve faaliyetlere dayanan zevklerinize uygun bir plan tasarlayacaklardır. Planınız yaşam şeklinize ne kadar iyi uyarsa uygulaması da o kadar kolay olacaktır. Ve takibi kolay bir uygulama rutini başarınızın etkinliğini optimize ve maksimize edecektir.

Genetiğiniz ve tercihleriniz birleştiriliyor

Genetik testinizin sonuçları alındıktan sonra kilo kontrol uzmanlarımız bunları Planımı Tasarla birleştireceklerdir. Bu tamı tamına size bire bir uyan, özel Beslenme ve Egzersiz Planı tasarımının başlangıç noktası olacaktır. Planınız vücudunuzun işleyiş tarzına ince ayar yapılmıştır ve kişisel tercihlerinizi de dikkate alacaktır. Bu şekliyle plan günlük yaşamınıza kolayca uyum sağlayacaktır.

Bu programın arkasındaki uzmanlar

bodykey by NUTRIWAY™ programı kilo kontrolü için bilimin bulduğu en son çözümleri sunmak üzere çeşitli disiplinlerden bir grup uzman tarafından geliştirilmiştir.

Bu uzmanlar ekibi beslenme uzmanları, spor bilim adamları ve davranış psikologlarından oluşmaktadır. Uzmanların deneyimleri çeşitli disiplinleri kapsamaktadır, bunlar:

  • Beslenme danışmanlığı sertifikaları
  • Çeşitli uzmanlık alanlarında eğitim ve araştırma; örn. psikolojik açıdan kilo kontrolü nasıl desteklenir
  • Profesyonel tüketici danışmanlığı
  • Çeşitli disiplinler için eğitmenlik lisansları; örn. kardiyovasküler (kalp-damar) eğitimi veya rehabilitasyonu
  • İleri kas rahatlaması ve stres yönetimi için profesyonel koçluk

Başarı faktörleri:
13 yılı aşkın bir süreden beri uzmanlarımız bilimsel birikimlerini kullanıcılara derin bir anlayış ve empati çerçevesinde teknoloji bilgilerini birleştirerek sunuyorlar.

Onlar yalnız bodykey için çalışmıyor aynı zamanda dünyanın önde gelen ilaç ve sigorta şirketlerine, gıda üreticilerine ve süpermarket zincirlerine rehberlik ederek insanların daha iyi yaşamalarına ve yemelerine yardım ediyorlar.

Bibliyografi

Robitaille. (2003). PPAR-gamma P12A polimorfizmi besinsel yağ alımı ile metabolik sendromun bileşenleri arasındaki ilişkiyi değiştirmektedir: Quebec Aile Araştırması Sonuçları. Clin Genet, 109-116. Referansa dön