Oturum aç
Genetik test
bodykey’in genetik test yardımıyla size özgü bir diyet oluşturuyoruz

Genetik test vücudun potansiyelini keşfediyor

Video izle


Genetik test

Kilo kontrolü için heyecan verici yeni bir araç

Bilim insanları, DNA’mız ve DNA’mızın beslenme ve egzersize verdiği tepki şeklinde kuvvetli bir ilişki tespit etti. Vücudunuzun kiloyu nasıl yönettiğini gen çeşitliliğinizin belirlediğini artık biliyoruz.

bodykey genetik test, kişisel genetik yapınızı analiz eder ve kilo vermenizi sağlayacak fiziksel aktivite türünü ve en iyi beslenme düzenini belirlememizde bize yardımcı olan önemli bilgileri ortaya koyar. Size özel test sonuçları, daha sonra kişisel bodykey beslenme programınızı ve egzersiz profilinizi oluşturmada kullanılır.

Her bir kişisel bodykey™ programını özelleştirmek için kullanılan yüksek kaliteli Genetik Test hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için bu videoyu izleyin.

Daha fazla bilgi >>

Genetik, kilo düzeninde önemli bir rol oynar

Dünya çapında fazla kilo ve obezitedeki artış ve sağlık üzerindeki sonuçları, olası nedenleri ve çözümleri hakkında küresel bir araştırma konusu oldu. En son kanıt, kilo alma ve vermenin alınan kaloriye karşı verilen kalori şeklinde basit bir denge olarak ele alınamayacağını doğruladı. Bunun yerine, çok çeşitli faktörler, kişisel genetik yapı dahil kilo yönetiminde rol oynuyor. İnsan genomundaki binlerce gen arasında, dört gen toplamında ortaya çıkan beş değişken, vücut ağırlığını etkiliyor olarak tanımlandı.

Kolay, doğru ve gizli

bodykey’in genetik test yardımıyla size özgü bir diyet oluşturuyoruz

Numune toplamak oldukça basittir ve bodykey kiti kapsamında verilen Genetik Test Kutusu kullanılarak evde yapılabilir. Sürüntü örneğinizi göndermenizin ardından, Avusturya’da ISO sertifikasına sahip bir laboratuarda geri kalan işlemler gerçekleştirilir. Laboratuarımız, doğru test sonuçları ve güvenli kullanmayı garanti ederek kati gizlilikle en yüksek kalite standartları altında hizmet verir. Analizin ardından, tüm biyolojik numuneler imha edilecektir.

My bodykey Online Coach uygulaması aracılığıyla genetik test sonuçlarınıza sadece siz erişim sağlayacaksınız. Bu sonuçlar, sizin hakkınızda iki özel genetik faktör ortaya koyar: Yağ ve karbonhidrat bakımından vücudunuz için ideal beslenme düzeni ve vücudunuzun en iyi yanıt verdiği fiziksel aktivite türü.

Buradan bir örnek laboratuar raporunu inceleyebilirsiniz >>