VKİ değerlendirmeniz

 

Vücut Kitle İndeksinizi hesaplayın

Vücut Kitle İndeksi (VKİ) kilonuzu boyunuzla orantılayarak değerlendiren bir ölçüdür. VKİ’nizi hesaplamak için bu kolay aracı kullanın.

 
  cm
Boyunuz 140 cm. bu nedenle programımıza katılmak için çok kısasınız.Boyunuz 220 cm. bu nedenle programımıza katılmak için çok uzunsunuz.Uzmanlarımızın sizin için ideal beslenmeyi hesaplaması amacıyla boyunuza ve kilonuza ihtiyacımız var.
Uzmanlarımızın sizin için ideal beslenmeyi hesaplaması amacıyla boyunuza ve kilonuza ihtiyacımız var.
 
  kg
Uzmanlarımızın sizin için ideal beslenmeyi planlaması amacıyla boyunuza ve kilonuza ihtiyacımız var.
Uzmanlarımızın sizin için ideal beslenmeyi planlaması amacıyla boyunuza ve kilonuza ihtiyacımız var.
Uzmanlarımızın sizin için ideal beslenmeyi planlaması amacıyla boyunuza ve kilonuza ihtiyacımız var.Kilonuz 40 kg.ın altındaKilonuz 200 kg.ın üzerinde, bu kilonuzun ortalamanın oldukça altında olduğu anlamına gelmektedir. Bu, kesinlikle daha fazla kilo kaybetmemeniz gerektiği ve bodykey Programına katılamayacağınız anlamına gelmektedir. Halihazırda bir bodykey Kiti satın aldıysanız lütfen ürünün iadesi için Amway Serbest Girişimciniz ile temas kurun., bu kilonuzun ortalamanın oldukça üzerinde olduğu anlamına gelmektedir. bodykey’e kaydolmadan önce muhtemel sağlık riskleri konusunda doktorunuzla konuşmanızı öneririz.Uzmanlarımızın sizin için ideal beslenme programını hazırlaması amacıyla boyunuza ve kilonuza ihtiyacımız var., bu kilonuzun ortalamanın oldukça üzerinde olduğu anlamına gelmektedir. bodykey’e kaydolmadan önce muhtemel sağlık riskleri konusunda doktorunuzla konuşmanızı öneririz.Vücut Kitle İndeksiniz şu anda

Lütfen Not Edin!

VKİ, kilo değerlendirmesinde yaygın bir şekilde kullanılan ve kabul gören bir ölçü olmasına rağmen çocuklar ve hamile kadınlar gibi bazı gruplar için geçerli değildir. VKİ vücutları çok su tuttuğu veya kas kitlesi fazla olduğu için ağır olan veya çok küçük bir vücuda sahip insanlar için de geçerli olmayan sonuçlar verir.