Oturum aç
bodykey hakkında

bodykey by NUTRIWAY hakkında™

Beslenme bilimi tarafından desteklenen kişiye özel, ileri düzeyde bir kilo kontrol programı.

Kilo kontrolünüzün anahtarı SİZSİNİZ!

bodykey by NUTRIWAY ™ felsefesinin tamamı sizinle ilgilidir. Bu yalnız arzularınız ve hedeflerinizle değil fakat daha derin bir düzeyde sizin bireysel genlerinizle ilgili olduğu kadar kişisel yaşam tarzınız ve tercihlerinizle de ilgilidir. Hiç bir insan bir diğerine benzemediği gibi hiç bir kilo kontrol planı da bir diğerine benzememelidir. Genetik test ve uzmanlarımız tarafından geliştirilen Planımı Tasarla programın kişilere göre özelleştirilmesi sürecinin temel direkleridir. bodykey by NUTRIWAY™ programı sizinle ilgili, yaşamınız ve genlerinizle ilgili öğrendiklerimizi değerlendirerek optimum kilonuza ulaşmanızı ve bu kiloyu korumanızı sağlar.


bodykey broşürünü yüklemek için buraya tıklayınız

Uzmanlar takımımız ve Nutrilite Sağlık Enstitüsü (NHI)

Nutrilite Sağlık Enstitüsü araştırma, eğitim ve pratik çözümlerle kendilerini insanların optimum sağlığa kavuşmalarına yardım etmeye adamış dünya çapında bir uzmanlar takımıdır. Odaklandığı konular ve sahip olduğu bilgiler bitkisel besleyiciler araştırmaları ve ileri, bitki bazlı gıda takviyeleri geliştirilmesi ve üretimi üzerinde 70 yılı aşan bir deneyim sonucunda ortaya çıkmıştır. Beslenme kuralları geçici bir modaya değil zamanın sınavından geçmiş besinsel ilkelere dayanmaktadır. NHI’nün uzun dönemde odaklandığı konu doğayı anlayarak ve bilimde ilerleyerek genel sağlığa ulaşmaktır.

Araştırmacılar, beslenme uzmanları ve zinde yaşam koçlarından oluşan takımımız NHI ile birlikte beslenme ve kilo verme bilimi alanında derinlemesine bilgi sahibi olarak bodykey by NUTRIWAY™ programında aynı prensipleri ve beslenme kurallarını uyguladılar. Gerçekten tüm unsurlar bu kurallara sıkı sıkıya bağlıdır.

bodykey ürünleri ve NUTRIWAY takviye edici gıdalar

Beslenme profili

bodykey by NUTRIWAY™ programı uzun vadeli kilo verme başarısı yolunda ilerlerken size en iyi besin değerlerini sağlayacak çok çeşitli anlık yemekler, takviye edici gıda ürünleri ve bitki çayını içermektedir. Ürünlerin tamamı sıkı Nutrilite Sağlık Enstitüsü (NHI) kurallarına da uymaktadır.

Bodykey by NUTRIWAY™ ürünleri size bütünsel bir planın esas bölümü olarak kalite, kolaylık ve çeşitlilik sunmaktadır.

NUTRIWAY hakkında daha fazla bilgi edinin™, dünyanın önde gelen* vitamin ve takviye edici gıda ürünleri markasıdır.

*Kaynak: Euromonitor International Ltd.; 2012 dünya vitamin ve takviye edici gıda ürünleri perakende satış değerleri

Bibliyografi

Euromonitor International Ltd.; Vitamins and Dietary Supplements, World Retail Value RSP, 2012 Referansa dön