EN İYİ BEN’E ULAŞABİLİR MİYİM?
EVET, YAPABİLİRİM

YENİ ÖĞÜN YERİNE GEÇEN
BAR İLE

Daha fazla bilgi
Porsiyonlarınızı kontrol edin!

İŞTAHINIZI DİZGİNLEYİN!
NUTRIWAY™ Glucomannan ile

Daha fazlasını öğrenin

Haberler

Yemek planınıza çorba ekleyin ve açlığınızı bastırın.

 

Büyük annelerimiz haklıydı: çorba yalnız nefsimiz için değil vücudumuz için de iyidir.

Yeteri kadar sıvı alıyor musunuz?

Yeteri kadar sıvı alıyor musunuz?
Yeni içecek alımı izleyicisi ile günlük hedefinize ulaşmak şimdi her zamankinden daha kolay!

Şimdi bulabilirsiniz
Videoyu izleyin

Sizin Gücünüz!
Üyeler bodykey by NUTRIWAY ile dünyanın her yerinde kişisel ve iş yaşamlarında en iyi sonuçları alıyorlar.

Videoyu izleyin
protected world wide web

Genel Veri Koruma Tüzüğü güncellemesi
Kişisel verileri ne şekilde kullandığımız ile ilgili Gizlilik Politikamız hakkında

Daha fazlasını okuyun

Herkes farklıdır. Tamamen size uygun bir plan oluşturuyoruz.

Daha fazlasını okuyun

Şimdi kaydolun

Kaydolmak kolaydır. bodykey Online Koçuma erişim için bodykey Kitinde bulunan genetik test seti içindeki özel bodykey kodunu girin.
bodykey özel kodunuz bodykey kitinin içindeki genetik test setinde bulunmaktadır.
Bu geçerli bir bodykey özel kodu değildir. Lütfen kontrol edin ve tekrar deneyin.### placeholer for a server message ###
Lütfen bodykey programında tanınabileceğiniz bir kullanıcı adı seçin. Kullanıcı adınız en az 6 karakter uzunluğunda olmalıdır. En fazla 25 karakter olabilir ve rakam ve harflerin herhangi bir kombinasyonundan oluşabilir.
Kullanıcı adınız en az 6 karakter içermeli ve 25 karakterden daha fazla olmamalıdır. Lütfen farklı bir kullanıcı adı alın.### placeholer for a server message ###

bodykey kitiniz yok mu?


Ürünlerimiz

Kilo kontrol yolculuğunuzda bodykey’in anlık yemek alternatiflerini kullanarak tam destek alın.
Daha fazlasını okuyun >>VKİ Hesabı

Vücut Kitle İndeksinizi hesaplamak için bu kolay aracı kullanarak işe başlayın ve programa katılma koşullarına uygunluğunuzu öğrenin.
Daha fazlasını okuyun >>

Nasıl katılacaksınız

24 saat kilo kontrolü ile ilgili bilgi kaynağınız olan bodykey Online Koçum web sitesine tam erişim için şimdi kaydolun. Kayıt kolaydır - bodykey Kitiniz içindeki özel kodu kullanmak yeterlidir. Kitiniz yok mu?
Daha fazlasını okuyun >>bodykey by Nutriway Hakkında

Yeni ve etkili bir kilo kontrol yöntemi mi arıyorsunuz? Sadece iyi görünmekle değil kendinizi iyi hissetmekle de ilgileniyor musunuz? Başka beslenme planları denediniz ve başarılı olamadınız mı?

İşte sonunda beslenme ve egzersiz hedeflerinize ulaşmanıza yardım edebilecek ve sizi daha iyi bir fiziksel şekle sokacak bir kilo kontrol programı. bodykey by NUTRIWAY™ gerçekten özel ve etkili bir kilo kontrol programıdır, çünkü sizin bireysel yaşam tarzınıza ve genetik eğilimlerinize dayanmaktadır. Bu da programı kilo kontrolü ve kendini daha iyi hissetme yönünden çok etkili bir yöntem yapmaktadır.

bodykey by NUTRIWAY programına bir genetik test alarak başlıyorsunuz. Genetik test sonuçlarınız tam bir gizlilik içinde emniyetli ve güvenli bir şekilde ele alınmaktadır. Ardından yaşam tarzınız, form düzeyiniz ve beslenme tercihleriniz hakkındaki soruları cevaplandırıyorsunuz.

Daha sonra bodykey by NUTRIWAY uzmanları size kişisel bir Beslenme ve Egzersiz Planı hazırlıyorlar. Bu program kişisel ihtiyaçlarınız, sevdiğiniz ve sevmediğiniz şeyler dikkate alınarak hazırlanıyor. Ve plan tamamen bireysel tercihlerinize uydurulmuş olduğu için etkili bir şekilde kilo kontrolü yaparken Beslenme Planınızda önerilen yemek tariflerini ve öğünleri gerçekten seveceksiniz.

Egzersiz Planı da genetik test sonuçlarınıza ve bireysel fitnes düzeyinize uydurulmuştur. Egzersiz Planı hoşlanacağınız aktivite tiplerini içermektedir. Bu faaliyetler sizin aktif kalmanızı teşvik edecek ve kilo hedefinizi destekleyecek yeterli egzersizleri yapmanızı sağlayacaktır. Kilo kontrol yolculuğunuzda bodykey™ Online Koçumdan Beslenme ve Egzersiz Planınıza sadık kalmak için sizi motive edecek ve size yardım edecek tam destek alacaksınız.

Elbette istediğiniz kiloya ulaştıktan sonra uzun süre aynı kiloda kalmak da önemlidir. Ve bu nedenle bodykey by NUTRIWAY programı kilo yönetimine de odaklamıştır. O halde artık değişken kilo kontrol programlarına bir son verin- bodykey by NUTRIWAY ile sadece hedef kilonuza ulaşmakla kalmaz, aynı zamanda uzun vadeli başarıya ulaşabilirsiniz.

Özel olarak formüle edilen bodykey™ ürünleri de beslenme programının önemli bir parçasıdır. Düzenli öğünlerinizin biri yerine seçiminiz olan toz karışımları veya barları her gün Beslenme Planınızın bir parçası olarak alabilirsiniz. Bu öğünler hem hazırlanması kolay ve pratiktir hem de çok lezzetlidir. Buna ilaveten size kilo kontrol amacınızı optimize edecek ve destekleyecek doğru takviye edici gıda ürünleri de önereceğiz.

bodykey by NUTRIWAY™ programı araştırmacılar, beslenme uzmanları ve zinde yaşam koçları takımı tarafından Nutrilite Sağlık Enstitüsü ve Amway ile işbirliği yapılarak geliştirilmiştir. Uzmanlarımız beslenme, egzersiz, sağlık ve zinde yaşam alanlarında zengin bir bilgiye ve deneyime sahiptir. Onlar kilo kontrol yolculuğunuzda sizi motive edecekler ve uzun vadeli kilo yönetiminizde size destek olacaklardır. Artık beklemeyin! Hemen şimdi bodykey by NUTRIWAY™ programına kaydolun - kilo kontrol hedefinizi gerçekleştirmeye sadece birkaç adım mesafedesiniz.

Amway ve tüm ürün çeşitleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen http://www.amway.com.tr web sitesini ziyaret edin.